Kontakt


ACO Nordic A/S
Thorsvej 9
4100 Ringsted
+45 57 66 65 00
info@aco.dk

Åbningstider:
Man-torsdag 08.00-16.00
Fredag 08.00-15.00

Salg


Thomas Jønsson
Salgschef/Projektkonsulent, VA
Danmark
+45 28 88 55 38
thomas.jonsson@aco.com

Steen Brandt
Projektkonsulent, VA
Jylland
+45 20 53 25 83
steen.brandt@aco.com

Thomas Rønne Viborg
Projektkonsulent, VA
Sjælland & Øerne inkl. Bornholm
+45 41 77 18 01
thomas.viborg@aco.com

Emil Wolf
Projektkonsulent, VA
Fyn, Sjælland & Øerne
+45 28 88 55 51
emil.wolf@aco.com

Michael Juul Jensen
Salgschef/projektkonsulent, VVS
Jylland, Fyn, Island, Færøerne og Grønland
+45 30 91 22 52
michael.juul.jensen@aco.com

Claus Ahrensborg Honoré
Projektkonsulent, VVS
Sjælland, øerne inkl. Bornholm
+45 28 88 55 32
claus.honore@aco.com

Kundeservice- / Customer Care Center


Jakob Nielsen
Kundeservicechef
+45 57 66 65 47
jakob.nielsen@aco.com

Martin Bagge Møller
Salgskoordinator og kloakmester
+45 57 66 65 38
martin.bagge.moller@aco.com

Mette Idziak Honoré
Salgskoordinator
+45 57 66 65 45
mette.honore@aco.com

Randi Bellerby Ebbe
Salgskoordinator
+45 57 66 65 32
randi.bellerby@aco.com

Produktafdeling, teknik og lager


Max Bülow Nielsen
Kommerciel produktchef , VA
+45 40 89 98 26
max.bulow.nielsen@aco.com

Thomas Hansen
Produktchef, Udskillere & Højvandslukkere
+45 41 77 18 00
thomas.hansen@aco.com

Palle Ravn
Teknisk chef/Produktchef VVS
+45 21 23 76 99
palle.ravn@aco.com

Kim Melgaard
Lagermedarbejder
+45 41 13 35 67
kim.melgaard@aco.com

Marketing og direktion

Janne Pedersen
Marketingchef
+45 28 88 55 37
janne.pedersen@aco.com
Vi er så heldige, at vi har alle de marketingpartnere, vi behøver.
Mht. annoncering ringer vi selv, hvis vi ønsker indryk!

Nicklas Lionett
Direktør
nicklas.lionett@aco.com