Kontakt


ACO Nordic A/S
Thorsvej 9
4100 Ringsted
+45 57 66 65 00
info@aco.dk

Åbningstider:
Man-torsdag 08.00-16.00
Fredag 08.00-15.00

Salg


Michael Kristensen
Salgschef
+45 28 88 55 38
michael.kristensen@aco.com

Max Bülow Nielsen
Seniorrådgiver & Projektspecialist , VA
+45 40 89 98 26
max.bulow.nielsen@aco.com

Thomas Rønne Viborg
Projektkonsulent, VA
Fyn, Sjælland & Øerne inkl. Bornholm
+45 41 77 18 01
thomas.viborg@aco.com

Emil Wolf
Projektkonsulent, VA
Fyn, Sjælland & Øerne
+45 28 88 55 51
emil.wolf@aco.com

Simon Rytoft
Projektkonsulent VA
Jylland
+45 20 53 25 83
simon.rytoft@aco.com

Michael Juul Jensen
Projektkonsulent VVS,
Jylland, Fyn, Island og Færøerne
+45 30 91 22 52
michael.juul.jensen@aco.com

Martin Schjerlund
Projektkonsulent VVS
Sjælland, øerne inkl. Bornholm
+45 28 88 55 32
martin.schjerlund@aco.com

Kundeservice- / Customer Care Center


Jakob Nielsen
Kundeservicechef
+45 57 66 65 47
jakob.nielsen@aco.com

Anni H. Kramer
Salgskoordinator
+45 57 66 65 34
anni.kramer@aco.com

Mette Idziak Honoré
Salgskoordinator
+45 57 66 65 45
mette.honore@aco.com

Thomas Hansen
Produktchef, Udskillere & Højvandslukkere
+45 41 77 18 00
thomas.hansen@aco.com

Teknik og lager


Palle Ravn
Teknisk chef/Produktchef VVS
+45 21 23 76 99
palle.ravn@aco.com

Kim Melgaard
Lagermedarbejder
+45 41 13 35 67
kim.melgaard@aco.com

Marketing og direktion


Janne Pedersen
Marketingchef
+45 28 88 55 37
janne.pedersen@aco.com

Nicklas Lionett
Direktør
nicklas.lionett@aco.com

TOP